ورود

فراموشی رمزعبور

عضــویت

عضــویت
بانک سریال نامبر و کرک برنامه و نرم افزار های مختلف

اطلاعات تالار اس ویبا نشان میدهد که شما عضو ممتاز نیستید و نمی توانید فایلی دانلود کنید

برای دانلود فایلهای پیوست , به نام کاربری و پسورد ممتاز نیاز دارید که با پرداخت 19000 تومان از لینک زیر می توانید دریافت کنید ( قابل پرداخت با همه کارت های بانکی ):
دریافت نام کاربری و پسورد کاربر ممتاز و ورود به سایت
*دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت, معدن و تجارت

whats app support svba.ir

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 47 رای - 3.06 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
د نه د باحال
نویسنده پیام

simin90
کاربر سایت
*

Registered

پست‌ها:   34
اعتبار:   1
آمار:   آفلاین
ارسال: #1
د نه د باحال - 26-01-2014, 12:07

بابام میبینه که دارم فیسبوک چک میکنم میگه:همش توفیسبوکی!بادوستات می فیسبوکی؟؟! منم گفتم پـَـ نـَـ پـَـ من مارک زوکر برگم، اوضاع کاربران فیسبوک رو چک میکنم یه وقت کم و کسری نداشته باشن!!!! بابام گفت دِ نـَـ دِ تواگه مارک زوکر برگ بودی پول شارژ ADSL رو از من نمیگرفتی! گفتم:مگه شماهم دِ نـَـ دِ میدونی؟؟گفت: پـَـ نـَـ پـَـ فقط تو میدونی!•••••••••• د نه د •••••••••دندون به زبون می گه اگه یه کوچولو گازت بگیرم بریده میشی. زبون میگه دِ نـَـ دِ اگه موقع حرف زدن یه حرکتو اشتباه بیام کل 32 تاتون باید بریزید بیرون..•••••••••• د نه د •••••••••دوستم میگه من خیلى تنهام ! میگم نـــــــه این حرفو نزن . هیچكس تنهانیست! من از تنهایی درت میارم. میگه واقعا؟ یعنی میخوای با من باشى؟ میگم دِ نـَـ دِ برات همراه اول میخرم...•••••••••• د نه د •••••••••دوستم پریده تو استخر داد میزنه میگه شنا کنم ؟
میگم دِ نـَـه دِ بزار اهنگ تایتانیک بزارم اروم غرق شو…•••••••••• د نه د •••••••••یه روز مامانم خونه نبود بابام غذا درست کرد . ماشاالله همه غذا رو سوزوند. اومدیم با مرام بازی دراریم تا آخر غذا رو خوردم . وقتی غذا تموم شد بابام برگشته میگه تموم شد؟میگم اره،مگه مشکلیه؟میگه دِ نـَـه دِ خاک بر سر از قحطی برگشتت الحق که آشغال خوری بچه .•••••••••• د نه د •••••••••هر 39 روز يكبار يادي از دوستاتون بكنيد فكر كردي برا دلتنگي ميگم؟
دِ نه دِ براي اين ميگم كه اگه مرده بود اقلا به مراسم چهلمش برسيد!•••••••••• د نه د •••••••••داداشم ازم پرسید راسته میگن کاشف الکل رازیه؟ منم گفتم : د نـَـــــــه د هم کاشفش رازیه هم مصرف کنندش•••••••••• د نه د •••••••••دارم میرم آنتالیا دوست دخترم میگه میشه عزیزم منم ببری ؟میگم د نـَـــــــــــه د مگه ادم با کباب میره تو چلو کبابی......
سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ

faribajoon
کاربر عضو شده
*

Registered

پست‌ها:   19
اعتبار:   1
ارسال: #2
RE: د نه د باحال - 31-01-2014, 10:56

از دل برود هر آن که از دیده برفت دِ نـَـه دِ اون روشن دل که نمی بینه تکلیفش چیه؟
•••••••••• د نه د •••••••••
بابام اومده میگه تو اخبار گفته خاویار تقلبی اومده،مواظب باشا.
دِ نـَـه دِ آخه پدره من،من خاویار خورم یا تو یا هفت نسل قبلمون!
دوستم پریده تو استخر داد میزنه میگه شنا کنم ؟
میگم دِ نـَـه دِ بزار اهنگ تایتانیک بزارم اروم غرق شو…

با رفیقم رفتیم سینما، بعد میگه: کاش دوست دخترتم میاوردی! د ن د اگه قرار بود اون بیاد که تو سبیل کلفت رو نمی آوردم!

Pariya
Moderator

Moderators

پست‌ها:   22
اعتبار:   2
ارسال: #3
RE: د نه د باحال - 01-02-2014, 13:34

زنگ زدم 110 میگم:
الو...پلیس 110؟
میگه: پَـــ نـــ پَـــ راهنمای 118..بفرمایید!!
منم حرصم گرفت گفتم: میخواستم زنگ بزنم اُسکُلتون کنم...
گفت:دِ نـَـه دِ ...شمارت افتاده...وقتی اومدیم دم در خونتون میبینی کی اُسکل شده!!!
رفتیم شمال نشستم کنار دریا 3 تا دختر هی میرن تو آب هی میان از جلوی من میان بیرون ...
بعد 2-3 بار یکیشون گفت اگه ما غرق بشیم میای نجاتمون بدی؟!!!
دِ نـَـه دِ  نجات نداده انگشت کردین چشمم اگه نجاتتون بدم که دیگه ...
تو دانشگاه نشستم رو نیمکت (رو خودم نه ها!!!) 2 تا خواهر!! هم اومدن کنارم ، اون که کنارم بود نصفشو آورده بود رو صندلی من
یه دفعه برگشت گفت میشه شما پاشید ما بیشتر بشینیم!!!
دِ نـَـه دِ  پا نشده نشستی اگه پاشم حتما میخوا بخوابی!!!
دوستم اس ام اس داده میگه برام نحوه نصب ویندوز و پیکربندشو میفرستی (با اس ام اس)!!!
دِ نـَـه دِ  حتما فردا  هوس آموزش پی اچ پی در 10 روز میکنی!
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تــرجمـه شده توسط: mybb.cc و Www.My-BB.Ir
قدرت گرفته از: MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Copyright © 2024 Svba.ir - All rights reserved.
طراحی و ویرایش قالب : طراحی سایت تبریز ساخت