بانک سریال نامبر و کرک برنامه و نرم افزار های مختلف
خانم راشدی , استاد ریاضیات (جبر خطی - ریاضی مهندسی) - نسخه قابل چاپ

+- بانک سریال نامبر و کرک برنامه و نرم افزار های مختلف (https://www.forum.svba.ir)
+-- انجمن: دانشگاه ایدم ( دانشجویان ایدم تبریز ) (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: معرفی استادان دانشگاه ایدم + نظر سنجی (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- موضوع: خانم راشدی , استاد ریاضیات (جبر خطی - ریاضی مهندسی) (/showthread.php?tid=49)

خانم راشدی , استاد ریاضیات (جبر خطی - ریاضی مهندسی) - Saeed vba - 07-11-2013 17:15

نقل قول:خانم راشدی
 استاد :
ریاضی مهندسی
  جبر خطی
محاسبات عددی
ایشون مدرس دروس ریاضیات در دانشگاه ایدم هستند نحوه تدریسشون عالی هست , همه بخش ها را بصورت جز به جز توضیح می دهند حتی ابتداییترین مسائل , که در دوره کاردانی و یا دبیرستان تدریس شده بود

RE: خانم راشدی , استاد ریاضیات (جبر خطی - ریاضی مهندسی) - reza razjoy - 25-11-2013 23:47

[size=14px]باسلام خدمت دوستان و هم کلاسیا خانم راشدی خیلی استاده با اخلاق و محترمی هست یکی از دوستام میگفت من با خانم دکتر راشدی  فهمیدم که ریاضی چی هست و چی به چی هست . خلاصه استاده به تمام عیاره

RE: خانم راشدی , استاد ریاضیات (جبر خطی - ریاضی مهندسی) - shabnam2010 - 04-12-2013 04:37

خانم راشدی یکی از استاد هایی هستند که واقعا خیلی تلاش می کنند تا دانشجو ریاضی رو یا بگیره این ترم ریاضی ما با این استاد بود واقعا من به شخصه از ریاضیات چیزی سر در نمیاوردم ولی با تدریس عالی این استاد در امتحان میان ترم پنج شنبه نمره قابل قبولی گرفتمو خیلی خوشحال شدم

امید وارم هر جا که هستند موفق باشند